معرفي داوران ديدار صبا و فولاد / ساعت 16 جمعه 13 اسفند در قم

каталог мультфильмов 2010
каталог игр на пк 2012

تیم داوری مسابقه تیم‌های فوتبال صبای قم و فولاد خوزستان در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مشخص شد.

به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم، در شرایطی که کادر فنی و بازیکنان صبا انگیزه بالایی برای جبران امتیازات از دست رفته 22 هفته سپری شده از فصل جاری لیگ برتر فوتبال و ارتقاء جایگاه این تيم در جدول رده‌بندی دارند، صبای قم در مسابقه حساس خود در هفته بیست و سوم باید در قم به مصاف فولاد خوزستان برود.
طبق برنامه سازمان لیگ، صبای قم باید روز جمعه 13 اسفند ماه برابر قهرمان دو دوره از 15 دوره سپري شده مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خليج‌فارس به میدان برود، دیداری که برتری در آن برای صبا اهمیت زیادی دارد و سه امتیاز آن حکم به تداوم روند صعودي شاگردان مرفاوي در نيم‌فصل دوم لیگ شانزدهم خواهد داد.
در این روز تیم‌های فوتبال صبای قم و فولاد خوزستان باید از ساعت 16 در ورزشگاه یادگار امام قم با یکدیگر دیدار کنند، مسابقه‌ای که بین تیم‌های نهم و چهاردهم جدول رده‌بندی لیگ برتر به قضاوت رضا مهدوی انجام می‌شود و صبا مصمم به شکست فولاد و جبران باخت بازی نیم‌فصل نخست است.
داور مصاف حساس تیم‌های فوتبال صبای قم و فولاد خوزستان به میزبانی شاگردان عبدالصمد مرفاوی در تیم صبا را رضا سخندان به عنوان کمک اول، امیررضا آشورماهانی به عنوان کمک دوم و پیروز سیف‌الله‌پور به عنوان داور ذخیره همراهی می‌کنند، دیداری که در آن صبا به دنبال انتقام شکست دو بر صفر بازی نیم‌فصل نخست است.

купить смартфон nokia
купить фоторамки